Kaczyński Honorowym Obywatelem?

Sylwia Jurgiel | Utworzono: 2011-04-04 12:56 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Fot. prezydent.pl

PiS złożył dziś w biurze rady miejskiej wniosek o nadanie tytułu nieżyjącemu prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu. Radni tej partii zapewniają, że nie chodzi o politykę, tylko uhonorowanie wielkiego Polaka:



Piotr Babiarz z PiS dodał, że liczy na to, że będzie zgoda radnych na przyjęcie wniosku w sprawie prezydenta Kaczyńskiego.

- Jak na razie urząd miejski nie zamierza komentować decyzji radnych PiS - mówi Paweł Czuma rzecznik magistratu:



Kandydatura Lecha Kaczyńskiego do tytułu honorowego obywatela Wrocławia to kolejny wniosek w tej sprawie. Wcześniej swojego kandydata, Władysława Frasyniuka zgłosili wspólnie prezydent miasta i szef rady miejskiej.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Robin
2011-04-07 07:34:05
z adresu IP: (213.231.xxx.xxx)
Ocena: 0
Propozycja dla Radnych PO - dajcie tytuł Honorowego Obyw. W-ia NIESIOŁOWSKIMU nadwornemu opluwaczowi.
~karolek
2011-04-05 19:44:18
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 0
to ja proponuję na Honorowego Obywatela Miasta Wrocławia Karla Denke ;)
~Remikss
2011-04-05 17:27:49
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 1
A co on takiego zrobił dla Wrocławia?? Zrobić go honorowym obywatelem,bo umarł?? Coś ten PiS przesadza.Daleko na tej tragedii nie da się zajechać,Mości Panowie i Panie.
~krystyna
2011-04-05 15:41:26
z adresu IP: (77.170.xxx.xxx)
Ocena: 0
powariowalismy!!!!!!!!!!!!!!!najpierw obsmiewany,teraz zaglaskoc Go chcemy,to tylko Polak potrafi,PIS ma tak duzo negatywnych opinii (zreszta sami na nie pracuja),ale tez maja stosunkowo duze poparcie spoleczenstwa,czy PIS-owcy sa tacy dobrzy,czy my tacy glupi,pogubilam sie z lekka....
~intruder
2011-04-05 10:46:40
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
co tam honorowe obywatelstwo. Lech na ołtarze! a Jarosław z honorowym obywatelstwem. żeby nie czuł się pokrzywdzony. a co. jednym słowem: obłęd. :/
~kasiek
2011-04-05 09:33:11
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
NIEEEEEEEEEEEEEEEE!
~pola
2011-04-04 20:31:52
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kochani Wrocławianie,a czy w ogóle znacie życiorys prof. Lecha Kaczyńskiego? A może wśród Was jest ktoś z XVII LO to was oświeci dlaczego to byłby honor dla nas. Pozdrawiam
~hpp
2011-04-04 19:00:55
z adresu IP: (83.21.xxx.xxx)
Ocena: 0
JECZCZE CZEGO!!!! NIE NIE NIE
~zgwałcony przez los
2011-04-04 18:08:24
z adresu IP: (80.51.xxx.xxx)
Ocena: 0
jak dla mnie spoko. tylko moment zły. jeszcze nie teraz. może za parę miesięcy. a może lat. wtedy będzie budzić mniejsze emocje. a takich panów jak babiarz w instytucjach publicznych w ogóle nie powinno być. ciekaw jestem, co de facto zrobił dla miasta, mieszkańców w czasie całej swojej publicznej działalności
~berni
2011-04-04 18:05:00
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie!
~autochton
2011-04-04 14:29:25
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nie za dużo w tym wszystkim patosu, a za mało zdrowego rozsądku? Wawel, honorowe obywatelstwo, nazwy ulic, rond... Czy naprawdę aż tak wielkim człowiekiem był Lech Kaczyński? Dlaczego, aż tak bardzo dystansuje się go od zwykłego, szarego człowieka? Dlaczego tak mocno wynosi ponad tłumy?
~chciwd
2011-04-04 13:45:21
z adresu IP: (89.72.xxx.xxx)
Ocena: 0
Trudno. Za "polskość i jej promocje" niech zostanie honorowym obywatelem świata najlepiej. A prawda jest taka, że z Wrocławiem ten śmieszny, choć tragicznie zmarły człowiek nie miał nic wspólnego. Może Artur Boruc zostanie honorowym obywatelem Wrocławia? W piłkę gra dobrze, no i grał w kadrze, więc reprezentował Polskę i ją promował, czyli również Wrocław...
~kkk
2011-04-04 13:34:38
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 0
za polskość i jej promocję, kolego, i za reprezentowanie również WROCŁAWIANINA i jego miasta. Trudno zrozumieć?
~WROCłAWIANIN
2011-04-04 13:15:57
z adresu IP: (83.5.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kaczyński - nigdy , przenigdy za co ????