Pewna wygrana Chrobrego

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2023-10-14 06:49
Pewna wygrana Chrobrego - fot. mat. prasowe KGHM Chrobry Głogów
fot. mat. prasowe KGHM Chrobry Głogów

Gospodarze nie mieli litości i już od pierwszych sekund twardo pokazali, kto będzie w tym meczu rozdawał karty. Nie minęło kilkanaście sekund, a Kacper Grabowski zdobył z kontrataku pierwszą bramkę po podaniu Dereviankina przez całe boisko. Później gospodarze wykorzystywali każdy błąd, każde zawahanie gości i błyskawicznie budowali przewagę. W 12. minucie spotkania było już 11:2. KGHM Chrobry rządził na boisku, w bramce świetnie spisywał się wspomniany Dereviankin i wszystko układało się po myśli głogowian. Ale w 17. minucie ten walec zwolnił. Piotrkowianie dorzucili kilka bramek z rzędu i zaczęli gonić wynik.

W 24. minucie głogowska hala zamarła… do kontry pobiegł Grabowski i kiedy już wyskoczył do rzutu wleciał w niego Chmurski – bramkarz gości. Kacper upadł na posadzkę z dużej wysokości i uderzył głową w podłogę. Zrobiło się bardzo nerwowo. Na szczęście po chwili zawodnik KGHM Chrobrego wstał i mógł kontynuować mecz. Chmurski zobaczył… niebieską kartkę. Zawodnik gości przeprosił skrzydłowego Chrobrego, ale mecz oglądał już z trybun.

Będący na fali Piotrkowianin rzucił trzy razy z rzędu i na przerwę schodził z 6. bramkową stratą.

Po przerwie gospodarze pokazali, że nie powiedzieli w tym meczu ostatniego słowa i trafili cztery razy z rzędu. Druga odsłona spotkania była już bardziej wyrównana, choć KGHM Chrobry pilnował wyniku. Ostatecznie gospodarze pewnie wygrali spotkanie, choć kibicie, jak i sami zawodnicy mogli mieć niedosyt, bo ten mecz mógłby się skończyć wysoką wygraną KGHM Chrobrego.

KGHM Chrobry Głogów – Piotrkowianin Piotrków Tr. 35:31 (18:12)

KGHM Chrobry: Dereviankin, Stachera – Grabowski 7, Wrona 1, Zieniewicz 4, Kosznik 2, Tilte 3, Orpik 4, Jamioł 5, Dadej, Matuszak 3, Otrezov, Styrcz 1, Paterek 1, Hajnos 2, Skiba 2

Piotrkowianin: Chmurski, Kot, Lewandowski – Wawrzyniak 3, Stolarski 4, Matyjasik 5, Wadowski 4, Swat 3, Żyszkiewicz 1, Filipowicz 4, pożarek, Mosiołek 2, Grzesik 1, Kowalski 2, Makowiejew 2,

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.