Porażka siatkarzy KGHM Cuprum Lubin

Robert Skrzyński | Utworzono: 2023-11-09 20:00 | Zmodyfikowano: 2023-11-09 20:00
Porażka siatkarzy KGHM Cuprum Lubin - fot. ks.cuprum.pl

Siatkarze KGHM Cuprum Lubin przegrali z Projektem Warszawa 0:3, w setach do 19, 20 i 21 w kolejnym meczu ekstraklasy.

Zespół KGHM Cuprum doznał czwartej ligowej porażki z rzędu i nie był w stanie przeciwstawić się dobrze dysponowanym siatkarzom Projektu. Sam mecz trwał niewiele ponad godzinę i dwadzieścia minut. Lubinianie pozostają z jednym zwycięstwem w rozgrywkach - z pierwszej kolejki kiedy to wygrali z drużyną Barkom Każany Lwów.

Projekt dołożył do swojego dorobku kolejne - piąte już zwycięstwo. Drużyna z Warszawy nie przegrała jeszcze spotkania w tym sezonie.

KGHM Cuprum Lubin – Projekt Warszawa 0:3 (19:25, 20:25, 21:25)

KGHM Cuprum: Kamil Kwasowski, Paweł Pietraszko, Danilo Gelinski, Alexander Berger, Jakub Strulak, Jake Hanes - Mateusz Masłowski (libero) – Maksymilian Granieczny (libero), Adam Lorenc, Wojciech Ferens, Kajetan Kubicki, Seweryn Lipiński.

Projekt: Artur Szalpuk, Andrzej Wrona, Bartłomiej Bołądź, Kevin Tillie, Jurii Semeniuk, Jan Firlej – Damian Wojtaszek (libero) – Linus Weber, Igor Grobelny.