Siatkarki #VolleyWrocław nie dały rady BKS-owi

Wojciech Klich | Utworzono: 2023-12-30 21:36 | Zmodyfikowano: 2023-12-30 23:06
Siatkarki #VolleyWrocław nie dały rady BKS-owi - fot. volleywroclaw.pl

Wrocławianki nie były faworytkami tego starcia i pierwsze minuty tego meczu to potwierdzały. BKS szybko wypracował kilkopunktową przewagę i kontrolował wydarzenia na boisku. Wtedy jednak wrocławianki zaczęły grać jak z nut i najpierw dogoniły rywalki, a potem odskoczyły im na kilka oczek. Do końca seta bielszczanki nie potrafiły już odrobić strat i to Volley niespodziewanie wygrał pierwszą partię 25:21.

W drugim, trzecim i czwartym secie wrocławianki nie potrafiły już nawiązać do dobrej gry z pierwszej odsłony. Albo raczej nie pozwalały na to przyjezdne, które nauczone doświadczeniem z pierwszego seta grały w skupieniu każdą partię do końca. Kolejne partie wrocławianki przegrały więc kolejno do 18, 17 i 15 i rok zakończyły porażką 1:3.

#VolleyWrocław – BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała 1:3 (25:21, 18:25, 17:25, 15:25).

#VolleyWrocław: Lucie Muhlsteinova, Kinga Stronias, Anna Lewandowska, Julia Szczurowska, Gabriela Ponikowska, Anna Bączyńska - Anna Pawłowska (libero) – Julia Stancelewska, Adrianna Szady, Joanna Chorąża.

BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała: Paulina Majkowska, Julia Nowicka, Regiane Bidias, Joanna Pacak, Kertu Laak, Paulina Damaske – Julia Mazur (libero) - Joanna Ciesielczyk, Majka Szczepańska-Pogoda, Nikola Abramajtys.