Legniczanki to prawdziwe businesswoman. W sobotę pokażą, na co je stać

Karolina Bieniek, AO | Utworzono: 2024-02-02 08:14 | Zmodyfikowano: 2024-02-02 08:19
Legniczanki to prawdziwe businesswoman. W sobotę pokażą, na co je stać - fot. Pexels (zdjęcie ilustracyjne)
fot. Pexels (zdjęcie ilustracyjne)

Fotografki, stylistki, dietetyczki i rękodzielniczki - wszystkie w jednym miejscu. Aktywne w biznesie legniczanki będą miały okazje się pokazać.

- Chodzi o to, by stworzyć przyjazną przestrzeń do wspierania małych biznesów, czerpania wzajemnej inspiracji i podejmowania współpracy - tłumaczy legnicka radna Karolina Jaczewska-Szymkowiak wiceprezes fundacji Aktywni-Kreatywni

"Nie było takiej przestrzeni, żeby móc na żywo porozmawiać, poznać takie działalności, te małe działalności lokalne. Mam nadzieje, że ta grupa kobiet, które chcą coś robić w Legnicy, będzie mogła po prostu się poznać, że zawiążą się jakieś kontakty biznesowe, już nie powiem o przyjaźniach."

Na targach pojawią się 24 wystawczynie. Wydarzenie startuje w najbliższą sobotę o 10 w Spółdzielczym Domu Kultury Kopernik. O szczegółach szefowa fundacji Anna Mokhtarii:

"W Legnicy jest wiele kobiet, które działają, a nikt o nich nie wie, okazuje się, że robią po prostu przefantastyczne rzeczy i bardzo nam zależy, żeby wszyscy legniczanie mogli poznać je bliżej, a one do tego, żeby mogły się pokazać."

Jak podkreślają organizatorki, wydarzenie jest otwarte, także dla panów. Poza targami przedsiębiorczości odbędą się także warsztaty z budowania własnej marki, z prowadzenia negocjacji, a także z doboru stylizacji. Będą konkursy z nagrodami, a nawet sesja zdjęciowa.

Reklama