Szczypiorniści Chrobrego zagrają w Final Four Pucharu Polski

WK, inf. prasowa | Utworzono: 2024-03-07 08:17
Szczypiorniści Chrobrego zagrają w Final Four Pucharu Polski - fot. chrobryhandball.pl

Lepiej zaczęli goście, którzy dość szybko objęli – nawet 3-bramkowe prowadzenie. W 8. minucie było 3:6. Ale Chrobry szybko wrócił na dobre tory i już kilka minut później wyszedł na prowadzenie.

Końcówka pierwszej części meczu to już koncertowa gra głogowian i wysokie prowadzenie do przerwy 18:13.

W drugiej połowie Chrobry kontrolował spotkanie, wykorzystywał błędy piotrkowian w ataku i wyprowadzał kontrataki. Co prawda goście gonili wynik, ale tego wieczoru w zdecydowanie lepszej dyspozycji byli zawodnicy KGHM Chrobrego Głogów.

KGHM Chrobry Głogów – Piotrkowianin Piotrków Tr. 31:28 (18:13)

KGHM Chrobry: Stachera, Ziemiak 1 – Grabowski 4, Strelnikov 3, Wrona 1, Kosznik 3, Jamioł 5, Matuszak 3, Styrcz 2, Wiatrzyk 1, Hajnos 1, Skiba 7

Piotrkowianin: Chmurski – Wawrzyniak 2, Dróżdź 1, Matyjasik 5, Szopa 2, Wadowski 1, Żyszkiewicz 6, Runowski 1, Surosz 7, Mosiołek 2, Grzesik, Kowalski 1, Krajewski, Lewandowski