Śląsk wciąż w grze o mistrzostwo. Tylko trzeba wygrać z Radomiakiem

Wojciech Klich | Utworzono: 2024-05-18 07:25 | Zmodyfikowano: 2024-05-18 17:21
Śląsk wciąż w grze o mistrzostwo. Tylko trzeba wygrać z Radomiakiem - fot. slaskwroclaw.pl
fot. slaskwroclaw.pl

Takiej sytuacji wrocławscy kibice nie pamiętają już długo. Do końca sezonu pozostały dwie kolejki, a Śląsk jest jednym z pretendentów do tytułu. W tabeli co prawda traci dwa punkty do Jagiellonii Białystok, ale wciąż mistrzostwo jest w zasięgu.

Nic dziwnego, że w sobotę Tarczyński Arena wypełni się pewnie niemal do ostatniego miejsca. Śląsk zagra z Radomiakiem i jest faworytem tego starcia. Tym bardziej, że wydaje się, że po niestabilnym początku rundy wiosennej, wrocławianie odzyskali formę z jesieni. Najpierw udało się odwrócić losy meczu z ŁKS-em i wygrać 2:1, a potem podopieczni Jacka Magiery bez większych kłopotów rozgromili Cracovię 4:0.

Radomiak to jednak drużyna zagadka. Z jednej strony to zespół, który w ostatnich ośmiu meczach wygrał tylko dwa razy. Z drugiej, te wygrane spotkania to starcia z Rakowem Częstochowa i Legią Warszawa, a więc z kandydatami do gry w europejskich pucharach.

Ostatnie spotkanie Śląska i Radomiaka było bardzo wyrównane - wrocławianie wygrali w Radomiu 1:0, po bramce niezawodnego Erika Exposito. Czy i teraz uda się przechylić szalę zwycięstwa na korzyść WKS-u?

Początek meczu o 17:30. Od 18 będziemy to spotkanie relacjonować dla Państwa w audycji Popołudnie Kibica. Zapraszamy!

ZOBACZ TEŻ:

Erik Exposito bez tajemnic. Wywiad z kapitanem Śląska

Śląsk w Radiu Wrocław. Rozmowa z prezesem Patrykiem Załęcznym, trenerem Jackiem Magierą i Piotrem Samcem-Talarem


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.