Poważna kolizja na ul. Strzegomskiej we Wrocławiu
Przy placu Strzegomskim zderzyły się bus i dwa samochody osobowe. Fot. Jacek Waluk/ Kąty Wrocławskie na Sygnale
Tam bus zderzył się z dwoma samochodami osobowymi. Na miejscu pojawiły się służby, mogą występować utrudnienia w ruchu.
Komentarze (1)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Siara i wszystko jasne
2024-11-16 09:59:13 z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Odpowiedz
Jak bus się zderzył? Alfa Romeo uderzyło w mercedesa ,a następnie w busa,a piszecie tak jak by bus zdemolował dwa inne auta
zgłoś do moderacji
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy


