Sezon na kocięta we wrocławskim schronisku. Maluchy trafiają tam codziennie - Radio Wrocław

Sezon na kocięta we wrocławskim schronisku. Maluchy trafiają tam codziennie

Beata Makowska
Beata Makowska, DP
| Rok temu, 2025-05-18, 08:33
Sezon na kocięta we wrocławskim schronisku. Maluchy trafiają tam codziennie – Sezon na kocięta we wrocławskim schronisku. Fot. TOZ Wrocławskie Schronisko dla Zwierząt
Sezon na kocięta we wrocławskim schronisku. Fot. TOZ Wrocławskie Schronisko dla Zwierząt

Nie ma dnia, aby do wrocławskiego schroniska nie trafiały małe kocięta - trwa sezon na kociaki. - Aktualnie przebywa u nas 150 kotów i z każdym dniem stado się powiększa - powiedziała Radiu Wrocław Aleksandra Cukier, szefowa schroniska:

- Zapraszamy do adopcji, ponieważ są tutaj fenomenalne zwierzęta. I starsze, i młodsze, i w takim średnim wieku. I dla osób spokojnych, i zwariowanych, więc każdy znajdzie tutaj naprawdę wspaniałego kociego podopiecznego.

Przeczytaj: Policyjne psy czekają na opiekunów. Psi przewodnicy poszukiwani, by patrolować miasto na "sześć łap"

 

W schronisku jest 150 kotów, a będzie ich przybywać

Jeżeli nie możemy wesprzeć zwierząt, oferując im nowy dom, można pomóc, kupując dobrej jakości karmę - nie tylko dla kociąt. Przydadzą się także ręczniki, koce i podkłady higieniczne.

- W tym momencie w schronisku jest około 150 kotów. Tak jak mówię, teraz każdego dnia będzie ich coraz więcej. Oczywiście w większości będą to mieszańce, koty absolutnie nierasowe, ale wspaniałe. Każdy kot ma swój własny indywidualny nastrój, humor, potrzeby, udopodobania i charakter - mówi Aleksandra Cukier.

Schronisko w weekendy zaprasza od godziny 10 do 15.

Sprawdź: 2 kg ubrań to złotówka na fundację. Trwa akcja "Dobre rzeczy"


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.