Poważny wypadek na Dolnym Śląsku. Jedna osoba ranna, droga zablokowana [ZDJĘCIA]
Jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do jakiego doszło w środę przed godziną 9:00. Zdarzenie miało miejsce na drodze między Małuszowem a Czarnkowem (na granicy powiatów jaworskiego i legnickiego). Zderzyły się tam samochody osobowy i dostawczy.
Trasa w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i policja, która wyjaśni przyczyny i przebieg wypadku.
- Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym oraz przeprowadzili sorpcję rozlanych płynów eksploatacyjnych - relacjonuje kpt. Krzysztof Napierała z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze.
Byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia na drodze? A może stoisz w korku i chcesz przestrzec innych kierowców? Zadzwoń na telefon drogowy Radia Wrocław: 71 339 33 55.
Zobacz też: 20-latek "popisywał się" tuż przed nieoznakowanym radiowozem. Nie miał uprawnień, a motocykl nie nadawał się do jazdy [WIDEO]
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.


![Poważny wypadek na Dolnym Śląsku. Jedna osoba ranna, droga zablokowana [ZDJĘCIA] – Wypadek na drodze Małuszów-Czarnków.](/img/articles/154461/4f4WzbcbO4.jpg)