Kolejny dzień z utrudnieniami na A4. Kolizja czterech pojazdów, droga zablokowana
Aktualizacja 19:54
Droga na tym odcinku została już w pełni odblokowana.
17:35
W rejonie węzła Legnica Wschód prawy pas został już odblokowany. Niestety, bez zmian pozostaje sytuacja na 155. kilometrze, na odcinku pomiędzy węzłem Wrocław Wschód a węzłem Bielany Wrocławskie, w kierunku Zgorzelca. Zator od zdarzenia ma obecnie 9,5 km.
16:50
Dodatkowo, na 94. kilometrze autostrady A4, w rejonie węzła Legnica Wschód, również w kierunku Zgorzelca, doszło do kolizji ciężarówki z samochodem osobowym. Zablokowany jest lewy pas ruchu. Z nieoficjalnych informacji kierowca ciężarówki uciekł z miejsca kolizji.
W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe oraz dwa pojazdy ciężarowe. Jeden z samochodów ciężarowych stoi w poprzek jezdni, co spowodowało całkowitą blokadę drogi w kierunku Zgorzelca. Na ten moment brak jest informacji o osobach rannych lub ofiarach śmiertelnych.
Kierowcom zalecany jest objazd przez węzeł Wrocław Wschód. Przewidywany czas utrudnień wynosi około 5 godzin. Kierowcy powinni liczyć się z dużymi opóźnieniami i – w miarę możliwości – wybierać trasy alternatywne.
Przeczytaj też: Śmierć 11-latki w Jeleniej Górze. Sąd zastosował środek tymczasowy dla zatrzymanej
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.


