Pisanki ze strusich jaj pomogą... lemurom. Jak wylicytować niepowtarzalną ozdobę?

Pisanki ze strusich jaj, wykonane przez opiekunów zwierząt wrocławskiego zoo, pomogą w ratowaniu lemurów. Jak co roku zoo rusza z licytacją ogromnych pisanek, z której środki zostaną przeznaczone na ratowanie zagrożonych gatunków. Zainteresowani takim wsparciem zwierząt i zdobyciem niepowtarzalnego jaja powinni śledzić nasze profile społecznościowe, mówi Weronika Łysek z wrocławskiego zoo:
- Praca wre i nasi pracownicy malują te jaja tak, żeby w najbliższych dniach je oddać do naszego sekretariatu. Wtedy będziemy robić piękną sesję zdjęciową i codziennie jedno zdjęcie pokazywać na naszym Facebooku.
- Licytacja polega na tym, że codziennie licytujemy jedną pisankę przez całą dobę. Codziennie o tej samej porze publikujemy zdjęcie w poście na naszym Facebooku, a w komentarzu należy wpisać sugerowaną kwotę, za którą chcemy kupić taką pisankę.
W ubiegłych latach dochód z licytacji oryginalnych świątecznych ozdób wynosił średnio kilka tysięcy złotych.

Głośny temat: Milion złotych kary dla Śląska Wrocław. Komisja Dyscyplinarna PZPN wydała komunikat
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.

