Debata parlamentarna: Paweł Hreniak i Jolanta Niezgodzka gośćmi Radia Wrocław

Paweł Hreniak i Jolanta Niezgodzka w studiu Radia Wrocław.
Fot. RW
Poniedziałkowy przegląd wydarzeń politycznych, czyli parlamentarna debata w naszym studiu. Zaproszenie Tomasza Dudy przyjęli Paweł Hreniak (PiS) i Jolanta Niezgodzka (KO).
POSŁUCHAJ AUDYCJI:
1.0x
00:00
00:00
Przeczytaj: Dwie manifestacje przeszły przez Wrocław. Na jednej z nich pojawił się Grzegorz Braun
Komentarze (1)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Janusz
2026-06-22 09:23:26 z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Odpowiedz
Patrząc po ilości gości debata parlamentarna to jaką parodia programu publicystycznego w wykonaniu Radia Wrocław.
Na YT ludzie mają więcej odsłon niż ta debata w radiu.
zgłoś do moderacji
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy

