Duże utrudnienia na autostradzie A4 przy Bielanach Wrocławskich. Doszło do kolizji osobówki z busem
RW
|
2 godziny temu

Kolizja busa i osobówki na A4
/fot. Kąty Wrocławskie na Sygnale
AKTUALIZACJA 18:30
Jak informuje Ogólnopolski Punkt Infomacji Drogowej, skutki kolizji zostały już posprzątane, a ruch odbywa się każdym pasem.
WCZEŚNIEJ PISALIŚMY
Poważne utrudnienia na autostradzie A4 zaraz za węzłem Bielany Wrocławskie w kierunku Katowic. Doszło tam do kolizji auta osobowego z busem, w wyniku czego w osobówce zaczął się palić silnik. Służby już działają na miejscu. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.
CZYTAJ WIĘCEJ: Uciekał przed policją przez lasy i pola. Podczas pościgu... odpadła mu opona [WIDEO]
Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy
