Nowy bramkarz w pierwszoligowcu z Głogowa
RW
|
2 godziny temu

Krzysztof Bąkowski na swoim koncie ma ponad 100 meczów na poziomie 1. i 2. ligi oraz dwa występy w norweskiej Eliteserien
fot. www.chrobry-glogow.pl
23-letni bramkarz przez większość swojej dotychczasowej kariery związany był właśnie z z klubem ze stolicy Wielkopolski. W trakcie pobytu przy Bułgarskiej był wypożyczany m.in. Radomiaka, Stali Rzeszów, Stomilu Olsztyn oraz Polonii Warszawa.
W sezonie 2023/24, reprezentując barwy Radomiaka, Krzysztof Bąkowski zadebiutował w Ekstraklasie. Ostatnie miesiące spędził natomiast w Norwegii, gdzie w tamtejszej ekstraklasie zanotował 2 występy w zespole KFUM-Kameratene Oslo.
Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy
