Protest farmaceutów - komentarze
Radio Wrocław
|
14 lat temu, 2012-01-16, 12:04

Fot. archiwum prw.pl
Od poniedziałku apteki będą nieczynne od 13:00 do 14:00. Aptekarze chcą w ten sposób wyrazić sprzeciw wobec nałożenia na nich kar za błędnie wypisane recepty.
Sankcje takie przewiduje znowelizowana ustawa refundacyjna.
Renata Granowska z PO broniła w Radiu Wrocław nowej ustawy:
Andrzej Jaroch z PiS-u skrytykował koalicję PO-PSL za łatanie budżetu kosztem pacjentów:
Piotr Żuk z SLD przyznał, że w sprawie ministra zdrowia, kiedyś członka Sojuszu, jego partia popełniła kilka błędów, ale teraz już przejrzała na oczy:
Posłuchaj Debaty Politycznej Radia Wrocław:
cz. I:
cz. II:
Komentarze (2)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~ŚMIECHU WARTE
2012-01-18 12:39:12 z adresu IP: (31.63.xxx.xxx)
Odpowiedz
Dlaczego lekarzom ma się upiec.a za ich ( m.i. błędy ) konsekwencje mają ponosić farmaceuci??A cóż to? Lekarze ,to jakaś uprzywilejowana grupa??!!!! Poza tym,nie trzeba było tego bubla wypuszczać na światło dzienne,to nie byłoby tego całego zamieszania!!!!A gdzie ten nierób Kopacz? Schowała się za fotelem marszałkowskim? KPINA!!!!!!!
zgłoś do moderacji
~xyz
2012-01-16 16:54:46 z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Zbigniew Chlebosz hihihih...a to tylko Pan asystent i merytoryczne denko
Popularne
Reklama
Polecamy
