Arłukowicz musi odejść? (Debata)
Radio Wrocław
|
12 lat temu, 2014-01-27, 09:02

fot. Wikipedia
- Sam minister niewiele może - mówili dziś dolnośląscy działacze w Debacie Politycznej Radia Wrocław komentując to, co dzieje się w służbie zdrowia. Paweł Wróblewski z Obywatelskiego Dolnego Śląska, podkreślał, że wiele zależy od poparcia rządu i pozycji ministra w partii. Jako przykłady wskazał dwóch poprzednich szefów tego resortu Zbigniewa Religę i Ewę Kopacz:
Barbara Zdrojewska z Platformy Obywatelskiej zbijała argumenty politycznych przeciwników mówią, że to właśnie za czasów Ewy Kopacz wiele szpitali zostało oddłużonych, wzrosły też pensje lekarzy pracujących w szpitalach. Mówiła także, że minister Arłukowicz ma sukcesy:
Przeciwko odwołaniu Arłukowicza było 233 posłów, za 215. Ministra osobiście bronił premier.
Posłuchaj Debaty Politycznej Radia Wrocław:
Cz. 1
Cz. 2
Komentarze (1)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~jaskier
2014-01-27 16:55:48 z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Odpowiedz
ewuś w stronę pacjenta dobre
jako osoba niezarejestrowany bezrobotny
jakie mam szanse
ale ci zarejestrowani w ewuś no to różnie jak piszą mówią
zgłoś do moderacji
Popularne
Reklama
Polecamy
