Kultura DAB+ Teatr (Posłuchaj)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2015-03-10 22:01 | Zmodyfikowano: 2015-03-10 22:24
A|A|A

AUDYCJA KULTURA DAB+ TEATR I MUZYKA w RADIU WROCŁAW KULTURA WE WTORKI MIĘDZY 15 a 19. Słuchać można w Internecie, na aplikacji mobilnej oraz dzięki odbiornikom z systemem DAB+. Zapraszają Magda Piekarska i Grzegorz Chojnowski, także na radiokultura.prw.pl

Brak kasy i czasu - uczestnictwo wrocławian w kulturze

Od 9-14% wrocławian regularnie korzysta z oferty kulturalnej miasta. Mało? W sam raz? Zainspirowani ostatnio opublikowaną Wrocławską Diagnozą Społeczną zaprosiliśmy do dyskusji: dyrektorkę Muzeum Współczesnego Wrocław Dorotę Monkiewicz oraz szefa Teatru Polskiego Krzysztofa Mieszkowskiego. Nie jest dobrze, ale czy jest źle? Posłuchaj rozmowy:

 

 

5 premier na 60 lat Pantomimy

Wkrótce jubileusz będzie obchodzić Wrocławski Teatr Pantomimy. Idzie nowe, ale historia ciągle wiele znaczy. Pierwsze plany zdradzają Agnieszka Charkot i Piotr Soroka:

 

 

Memy kulturoholiczki Marty Frej w wyścigu o Mikrogrant ESK

Katarzyna Lubiniecka z Dolnośląskiego Kongresu Kobiet o projekcie, który możecie wybrać w głosowaniu na stronie ESK Wrocław Mikrogranty:

 

DZIEŃ DOBRY, WSZYSCY UMRZEMY, czyli Agnieszka Wolny-Hamkało w teatrze

Znana wrocławska poetka debiutuje jako dramatopisarka. Czytanie jej sztuki pt. DZIEŃ DOBRY, WSZYSCY UMRZEMY w poniedziałek 16 marca na Scenie Kameralnej:

 

 

SURVIVAL w koszarach policji

Do końca marca artyści mogą wysłać swoje prace na konkurs ogłoszony przez organizatorów 13. edycji Przeglądu Sztuki Survival. Wrocławska impreza odbywa się co roku w innej przestrzeni miasta. Hasło tegorocznej edycji to „Czyny zabronione”, a intencją organizatorów jest artystyczna dyskusja o zbrodni i przestępstwie. Tegoroczny Survival odbędzie się od 26 do 30 czerwca. Mówią kuratorki Anna Kołodziejczyk i Daniela Tagowska:

 

 

LUTOSAIR, czyli supergurpa muzyków orkiestry NFM 

Kwintet dęty działający pod auspicjami Narodowego Forum Muzyki wystąpi w czwartek 12 marca w Mediatece ( o 19). W programie: G. Bacewicz Kwintet dęty, E. Schulhoff Divertissement na obój, klarnet i fagot, C. Nielsen Kwintet dęty op. 43. A u nas artyści: Jan Krzeszowiec – flet, Alicja Kieruzalska – fagot, Mateusz Feliński – waltornia:

 

 

RECENZJE

SIEDEM MINUT PO PÓŁNOCY (Teatr PWST)

 

ZMIANA ŚWIATŁA (Marcin Misiura, Bogusława Sztencel w Instytucie Grotowskiego)

 

 Słuchaj Radia Wrocław Kultura (link do streamu jest dostępny TUTAJ)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama