Trudne zadanie dolnośląskich piłkarek ręcznych

Robert Skrzyński | Utworzono: 2015-04-01 08:37 | Zmodyfikowano: 2015-03-31 06:40

Poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko. Zawodniczki KGHM Metraco Zagłębia Lubin i KPRu Jelenia Góra rozegrają drugie mecze ćwierćfinału play - off ekstraklasy. W rywalizacji do dwóch zwycięstw oba nasze zespoły przegrywają 0:1.

Drużyna z Lubina mocno skomplikowała sobie sytuację przegrywając pierwsze spotkanie na własnym parkiecie z Pogonią Szczecin 23:26. Zespół Bożeny Karkut przez większą część meczu prowadził, ale w końcówce pozwolił sobie odebrać zwycięstwo. Drużynę w tym sezonie prześladuje prawdziwa plaga kontuzji, ale bez wątpienia wygrana w Szczecinie jest jak najbardziej w zasięgu lubinianek. Początek meczu o 18.

KPR trafił w ćwierćfinale na głównego faworyta do złota i obrońcę mistrzowskiego tytułu - MKS Lublin. Pierwszy mecz w Lublinie zespół z Jeleniej Góry przegrał wyraźnie 23:37. O odwrócenie losów rywalizacji będzie niezwykle ciężko, ale KPR już niejednokrotnie udowodnił, że na własnym parkiecie potrafi być groźny dla najlepszych. Mecz rozpocznie się o 18.

Jeśli dolnośląskie drużyny wygrają swe spotkania o awans do półfinału będą walczyć w trzecich meczach, już po świętach. Zagłębie zagrałoby u siebie, a KPR na wyjeździe.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.