Davide Rebellin pozostaje liderem Wyścigu Dookoła Turcji

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2015-04-29 19:35

Najszybszy na trasie czwartego etapu zawodów z Fethiye do Marmaris (132km) był Niemiec Andre Greipel z grupy Lotto-Soudal. Jako drugi linię mety minął Włoch Daniele Colli (Nippo-Vini Fantini), a zaraz po nim przyjechał jego rodak Daniele Ratto (United Healthcare).

Spośród kolarzy CCC Sprandi Polkowice najlepiej wypadł Nikolay Mihaylov. Białorusin zajął 16 miejsce. 30 był Łukasz Owsian, a pozycję niżej uplasował się Davide Rebellin. Najlepiej z Polaków zaprezentował się Tomasz Marczyński z Torku Sekerspor, który zajął 13 miejsce.

W klasyfikacji generalnej na półmetku zawodów wciąż prowadzi Włoch - Davide Rebellin. Kolarz CCC Sprandi Polkowice ma siedem sekund przewagi na Chorwatem Kristjanem Duraskiem (Lampre-Merida) i 50 nad Argentyńczykiem Eduardo Sepulvedą (Bretagne-Seche). Najwyżej z Polaków sklasfikowany jest Marczyńki - na 12 miejscu. Traci on jednak do lidera 2 minuty i 11 sekund.

Wyścig Dookoła Turcji zakońćzy się 3 maja.