Sawicka zostaje we Wrocławiu. Podpisała roczny kontrakt

| Utworzono: 2015-05-25 12:48 | Zmodyfikowano: 2015-05-25 12:49

Do rozmów z Sawicką dotyczących przedłużenia umowy na kolejny rok przystąpiono natychmiast po zakończeniu sezonu. - Agata jest bardzo ważnym ogniwem naszej drużyny. Swoim boiskowym doświadczeniem wnosi do zespołu dużo spokoju a osobowością - pozytywną energię. Z pewnością wiele klubów także widziałoby ją w swoich „szóstkach”. Cieszymy się, że zostaje z nami – komentuje Jacek Grabowski, Prezes Zarządu Impel Volleyball S.A..

Informacja, o tym gdzie kolejny sezon spędzi Agata Sawicka elektryzowała przede wszystkim kibiców. Swoją postawą na boisku zaskarbiła sobie sympatię wrocławskiej publiczności, która niejednokrotnie oklaskiwała spektakularne obrony libero.

- Chciałabym podziękować naszym fanom, którzy wspierali nas zawsze, kiedy tego potrzebowałyśmy. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będą nam dopingować równie mocno, bo gra we Wrocławiu i to przy pełnych trybunach to coś niesamowitego. Już nie mogę doczekać się pierwszych meczów! - mówi Agata Sawicka.

Zawodniczka ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Impelu, a jej postawa na boisku nie mogła umknąć uwadze selekcjonera kadry - Jacka Nawrockiego. Dzięki temu wrocławska libero przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Polski, a już w czerwcu będzie reprezentować kraj na pierwszych Igrzyskach Europejskich w Baku.

Wrocławski klub mocno działa na rynku transferowym. Dotychczas zakontraktował Katarzynę Skowrońską – Dolatę, Monikę Ptak i Agnieszkę Kąkolewską. Ważny kontrakt ma Magdalena Gryka.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.