Piłkarze i trener Śląska po wygranej w Celje (POSŁUCHAJ)

| Utworzono: 2015-07-03 06:36 | Zmodyfikowano: 2015-07-03 06:40

Kapitan WKS-u Mariusz Pawełek komentuje zwycięski mecz z NK Celje:

Wypowiedź bohatera czwartkowego meczu z NK Celje Roberta Picha:

Trener Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski ocenia pierwszy mecz WKS-u z NK Celje:

Piotr Celeban: - Dobrze, że wygraliśmy pierwszy mecz w Lidze Europy. Szkoda tylko, że tak mało, bo w pierwszej połowie ja sam miałem dwie sytuacje, a oprócz tego jeszcze stworzyliśmy dwie-trzy podobne stuprocentowe. Musimy to wykorzystywać, bo mielibyśmy większą przewagę i byłoby łatwiej. Z drugiej strony nie straciliśmy też bramki, za co chwała całemu zespołowi. Dowieźliśmy wynik i to jest najważniejsze, spokojnie możemy przygotowywać się do kolejnego meczu i ligi. Jesteśmy jeszcze w okresie przygotowawczym i z tą formą będzie jeszcze lepiej.

Jacek Kiełb: - Mamy pozytywny wynik i na razie się z tego cieszymy. Nie zapominamy jednocześnie, że to dwumecz. Pogoda nam dała się dziś odczuć, było gorąco i duszno, ale nie ma co tego rozpamiętywać. Mamy 1:0 i szanujemy ten wynik. Będziemy mieli po swojej stronie duży atut, jakim są nasi kibice. Zresztą już dzisiaj nam pomagali swoją obecnością na trybunach. Jeszcze nie przeszliśmy do kolejnej rundy, jeszcze trochę zdrowia trzeba będzie zostawić na boisku. Mamy wynik satysfakcjonujący, bo strzeliliśmy gola na wyjeździe i wygraliśmy.

Peter Grajciar: - Wynik jest bardzo fajny dla nas, ale myślę, że gdybyśmy wygrali trzy albo nawet cztery do zera, byłoby jeszcze lepiej. Mieliśmy na to szanse, bo dobrą okazję miałem ja, Celik, Tomek Hołota czy Flavio. Wynik ostatecznie jest dobry, mamy trochę czasu na regenerację i chcemy wygrać u siebie przypieczętowując awans. Pierwszą połowę zdominowaliśmy, w drugiej nie było już tak łatwo, ale myślę, że wyciągniemy wnioski i w rewanżu nasza gra będzie wygląda jeszcze lepiej.