Konrad Imiela w Radiu Wrocław Kultura szczerze

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2015-07-03 11:42 | Zmodyfikowano: 2015-07-03 11:44

AUDYCJA KULTURA DAB+ TEATR I MUZYKA w RADIU WROCŁAW KULTURA WE WTORKI MIĘDZY 15 a 20. Słuchać (i oglądać) można w Internecie, w aplikacji mobilnej Radia Wrocław oraz dzięki odbiornikom z systemem DAB+. Słuchajcie i oglądajcie na radiokultura.prw.pl 

- To był bardzo dobry sezon - mówi Grzegorzowi Chojnowskiemu szef Teatru Muzycznego Capitol Konrad Imiela. - Najważniejsze jest to, że ludzie chcą przychodzić do Capitolu. Mamy frekwencję ok. 120 tysięcy.

 

- Gdybyś mógł coś zmienić w tym sezonie, zmieniłbyś coś?
- Korci mnie, żeby jeszcze więcej się działo na Podwórku. W ubiegłym sezonie wprowadziliśmy np. jogę w Capitolu. Cieszy się ogromnym powodzeniem.

 

- W TRZECH MUSZKIETERACH postanowiłem opowiedzieć historię zakorzenioną w XVII wieku. Inspirujemy się tamtym czasem. Jestem zachwycony projektami kostiumów. Wiele z nich mogłoby się znaleźć na współczesnych pokazach mody.

- O czym będzie ten spektakl?

- O takich wartościach, które się dzisiaj zdewaluowały. To będzie męska opowieść: o przyjaźni, o odwadze, honorze.

 

- KONIEC ŚWIATA W BRESLAU nie miał najlepszego odbioru...

- To jest gorące, kontrowersyjne przedstawienie. Zdarza się, że niektórzy wychodzą w przerwie, coraz częściej mamy owacje na stojąco. Ten spektakl się rozwija, mam z grania w nim dużą radość.

 

- Jak zebrać w sobie siłę i energię na kolejne wyjście na scenę, gdy spektakl ma złe recenzje?

- Trzeba sobie umieć z tym poradzić. Rzadko mnie to w życiu spotykało, ale teraz po KOŃCU ŚWIATA..., przyznaję, że miałem dołek.

 

 

Słuchaj Radia Wrocław Kultura (link do streamu jest dostępny TUTAJ)

 

 

 

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.