Mariusz Pawełek gościem audycji "Wokół Śląska"

Robert Skrzyński | Utworzono: 2015-09-01 06:50

W przerwie na zgrupowanie reprezentacji piłkarze Śląska Wrocław nieco odpoczęli, ale już przygotowują się do spotkania z Jagiellonią Białystok. W ostatnim meczu ligowym przegrali na wyjeździe z Wisłą Kraków 2:4 i z pewnością szybko będą chcieli się za ten występ zrehabilitować. O tych wydarzeniach, ale nie tylko będziemy rozmawiać w kolejnej audycji "Wokół Śląska".

Naszym gościem będzie Mariusz Pawełek. Bramkarz i kapitan Śląska to jeden z najmocniejszych punktów drużyny. Nawet po najtrudniejszych meczach zawsze jest do dyspozycji dziennikarzy i podobnie będzie teraz.

Z Mariuszem porozmawiamy o ostatnim meczu w Krakowie z Wisłą, który był dla niego szczególnym spotkaniem, bo wcześniej grał właśnie w zespole z ulicy Reymonta. Ale będziemy także zastanawiać się jak znaleźć sposób na Jagiellonię Białystok - czyli kolejnego rywala wrocławskiej drużyny.

Oczywiście nie zabraknie tematów związanych z reprezentacją Polski. Bo już w piątek w spotkaniu eliminacji mistrzostw Europy zmierzymy się z Niemcami, a w poniedziałek zagramy z Gibraltarem.

Z zawodnikami i członkami sztabu szkoleniowego Śląska Wrocław spotykamy się w każdą pierwszą i trzecią środę miesiąca. Zaczynamy tuż po 17.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.