Jubileuszowy Koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza (ZDJĘCIA)

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-03-08 21:13 | Zmodyfikowano: 2016-03-08 21:13

W Sali Koncertowej Radia Wrocław wystąpiła królowa polskiej muzyki, Alicja Majewska. Towarzyszył je kwartet smyczkowy, a przy fortepianie znakomity kompozytor, aranżer, dyrygent i twórca wielu przebojów - Włodzimierz Korcz.

Alicja Majewska zadebiutowała na scenie w 1968 roku i odtąd nieprzerwanie króluje w sercach fanów polskiej piosenki. Kolejne pokolenia znają i śpiewają jej piosenki, uczą się przez nie wzruszeń. „Jeszcze się tam żagiel bieli", „Odkryjemy miłość nieznaną", „Być kobietą" czy „To nie sztuka wybudować nowy dom" – jej piosenki sprawiają, że świat staje się piękniejszy.

Niespodziewanym akcentem koncertu było pojawienie się na scenie Jacka Cygana, autora tekstów także do kilku piosenek Alicji Majewskiej. Pan Jacek wszedł na scenę tuż po instrumentalnej wersji utworu "Jaka róża, taki cierń", zagranego solo przez kompozytora Włodzimierza Korcza, który nie ukrywał zaskoczenia. Piękny moment wyjątkowego wieczoru!

Ogromne owacje podczas koncertu Alicji Majewskiej wywołał występ zwyciężczyni naszego radiowego castingu - Emilii Hamerlik. Wokalistka wykonała razem z gwiazdą piosenkę "Taka jest miłość".

 

Obejrzyjcie zdjęcia z tego wydarzenia:

 

 

NA KONCERT ZAPRASZA SPONSOR:


Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.