ROZMOWA DNIA: Czy Wrocław będzie polską stolicą innowacji? (WIDEO)

| Utworzono: 2016-01-27 07:58 | Zmodyfikowano: 2016-01-27 09:07
A|A|A

Start In Poland - to nazwa rządowego programu, który dzięki wspieraniu innowacji ma wzmocnić polską gospodarkę. Resort Rozwoju na jego realizację do 2020 roku przeznaczy 16,5 mld zł. O lokalizację przedsięwzięcia starają się Wrocław, Poznań i Kraków.

Stawka jest wysoka, bo w wybranym ośrodku będą rozwijane najbardziej innowacyjne projekty biznesowe w kraju. Czy stolica Dolnego Śląska dysponuje odpowiednim zapleczem, by stać się polską stolicą innowacji?

Grzegorz Gałuszka: StartInPoland dla Wrocławia! #innwro

"Uważam, że we Wrocławiu ciągle brakuje miejsca, które mogłoby wspierać kolejne ciekawe innowacyjne przedsięwzięcia" – Grzegorz Gałuszka SimpliGOWIĘCEJ: http://innwro.pl/>>> http://bit.ly/dolacz-do-wydarzeniaTy również wesprzyj starania Wrocławia o utworzenie właśnie tu Narodowego Centrum Innowacji "Start In Poland". Przyłącz się do akcji i udostępnij nasz apel znajomym na Facebooku i Twitterze – napisz, dlaczego właśnie Wroclaw [Wroclove] i dołącz hasztag #innwro

Posted by Smart City Wrocław on 27 styczeń 2016

ZOBACZ RÓWNIEŻ: INNWRO.pl

Na to pytanie szukaliśmy odpowiedzi w Rozmowie Dnia. Gościem Radia Wrocław był dr hab. Sławomir Szafert z Uniwersytetu Wrocławskiego.

ROZMOWA DNIA RADIA WROCŁAW:

Piotr Rek: StartInPoland dla Wrocławia! #innwro

"Wrocław jest świetnym kandydatem na to, by stać się startupową stolicą Polski" – Piotr Rek ZeccerWIĘCEJ: http://innwro.pl/>>> http://bit.ly/dolacz-do-wydarzeniaTy również wesprzyj starania Wrocławia o utworzenie właśnie tu Narodowego Centrum Innowacji "Start In Poland". Przyłącz się do akcji i udostępnij nasz apel znajomym na Facebooku i Twitterze – napisz, dlaczego właśnie Wroclaw [Wroclove] i dołącz hasztag #innwro

Posted by Smart City Wrocław on 26 styczeń 2016

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama