Kultura DAB+ Sztuka, środa 16-20, Maciek Przestalski

Maciek Przestalski | Utworzono: 2016-01-27 13:38 | Zmodyfikowano: 2016-01-27 13:38
A|A|A

Decyzja jury piątego Przeglądu Młodej Sztuki „Świeża Krew" o przyznaniu Grand Prix obrazowi „Wierzchnia" Filipa Rybkowskiego wzbudziła niemałe emocje. Czas zatem na większą ekspozycję tego związanego z Krakowem artysty. Po godz. 16.00 na „_BŁĄD SYSTEMU" do Galerii Socato zaproszą Karolina Jaklewicz i Filip Rybkowski.

Całkiem niedaleko, w Idea Place, również na placu Solnym w czwartek wernisaż prac Wojciecha Pukocza. O „Korpo" opowie nam Jutta Hutsh. Po godz. 17.15 ESK - dr Joanna Lisek o wystawie „Babiniec – kobiety w kulturze jidysz".

Po godz. 18.00 dłuższa wizyta w galerii Entropia. Mariusz Jodko oprowadzi nas po kończącej się niebawem ekspozycji „n_T R O P I A . Ćwiczenia z rysunku". Nie zabraknie też zaproszenia na najbliższe wydarzenia jak piątkowe pokazy filmów czy zbliżająca się wystawa Huberta Czerepoka. Po godz. 19.00 Urszula Gołota zachęci do odwiedzenia Muzeum Architektury gdzie w najbliższy czwartek wystawa i seminarium „EUROPAN laboratorium architektury".

Na koniec Marzena Smolak opowie o ekspozycji „Andrzej Heidrich. Malarz polskich banknotów" którą oglądać można w Pałacu Królewskim.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama