Tutaj tworzą się korki (SERWIS DROGOWY)

Marek Waligóra | Utworzono: 2016-03-25 15:22
A|A|A

Korki na autostradzie A4 są dziś od świtu - teraz problemy z przejazdem są w obie strony na odcinku między Legnicą a Wrocławiem. Doszło do kilku stłuczek a to blokuje jeden pas i korek rośnie błyskawicznie. W kierunku Opola stać trzeba przed węzłem Jarosław i następnie kilka kilometrów dalej przed zjazdem Kostomłoty - Strzegom. Część kierowców omija ten korek jadąc równoległą lokalną drogą przez Piotrowice, Pełcznicę i Kąty Wrocławskie, i właśnie wjazd do tej miejscowości też już częściowo stoi. 

W przeciwną stronę - z Wrocławia do Legnicy zatory zatrzymają kierowców w okolicy własnie Kątów Wrocławskich i dalej przed węzłem Kostomłoty - ten korek ma teraz ok 6 km.

Na trasie Wrocław - Kłodzko nr 8 korki w Ząbkowicach Łagiewnikach oraz Jordanowie w stronę Kłodzka.

W Legnicy stać trzeba na Złotoryjskiej i Zachodniej do ronda, Nowodworskiej do Jaworzyńskiej.

We Wrocławiu potężne zatory na Mokronoskiei i dalej Grabiszyńsiej w stronę centrum, Klecińskiej, Hallera i Grabiszyńskiej oraz przed osiedlem Leśnica z obu stron a jest to trasa do Środy Ślaskiej.

W Wałbrzychu korki na Armii Krajowej przed Dw. Miasto w stronę Piaskowej Góry.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama