RYTM ULICY w Radiu Wrocław Kultura

| Utworzono: 2016-05-04 16:30 | Zmodyfikowano: 2016-05-04 16:30
A|A|A

Po majowym odpoczynku wracamy na antenę, by zająć się jedną z najbardziej oczekiwanych płyt 2016. W ciągu ostatnich kilku tygodniu słuchacze na całym świecie zachodzili w głowę jaki obraz brzmienia stolicy Kanady przyniesie nowa płyta umiłowanego przez lokalną społeczność Drake'a.

"Views from the 6", w dzień wydania zmieniono nazwę na "Views" wprowadzając jednocześnie dwuznaczną interpretację: Mowa o zbiorze uniwersalnych spojrzeń i widoków, czy jest to bardzo osobisty punkt widzenia ze szczytu (za czym przemawia okładka płyty). Po kilku dniach od premiery nastroje uzupełniają się z graficzną historią umieszczenia Drake'a na wieży telewizyjnej za pomocą photoshopa, jakby wszedł tam nielegalnie, niczym intruz. Czy czwarty studyjny album Drake'a jest czymś ciekawszym niż uzupełnieniem dotychczasowej dyskografii?

Jaki widok na przemysł muzyczny daje nam wydanie tak oczekiwanej płyty w wersji dłuższej niż przeciętna, ze średnią długością utworów 4:30 i singlem, który na ostatecznej wersji płyty znalazł się jako bonus track? Zaznaczmy, że jak na razie jest to jedyny oficjalny przebój promujący wydawnictwo. Skąd czerpane były motywy muzyczne i czy widok ze szczytu nie jest zamkniętą do wewnątrz perspektywą? W dzisiejszym Rytmie Ulicy dowiecie się wszystkiego o "Views" - czwartym studyjnym albumie Drake'a.

Nie zabraknie też szerszego przeglądu nowości na początku i eksperymentalnej selekcji na końcu.

Słuchajcie Radia Wrocław Kultura

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama