Malkovich na PPA...Dzieje się w ESK!

Ewelina Lis | Utworzono: 2016-05-19 08:30 | Zmodyfikowano: 2016-05-19 08:30
A|A|A

Fot: ESK

Poniedziałek - 16.05

Spotkanie z taką GWIAZDĄ można wspominać cały rok. Amerykański aktor John Malkovich pojawił się na jednym z koncertów PPA. Jako widz.

"Przepiękny, poruszający koncert Benjamina Clementine'a na Dużej Scenie Capitolu zakończył się dłuuuugą owacją na stojąco, publiczność nie chciała rozstać się z artystami, więc był też i bis! Na widowni zasiadł - ogromnie nam miło - John Malkovich, który bierze udział w zdjęciach do najnowszego filmu Lecha Majewskiego, realizowanego we Wrocławiu. W krótkiej rozmowie po koncercie gratulował Benjaminowi Clementine'owi" - czytamy na stronie PPA.

WIĘCEJ: John Malkovich jest już we Wrocławiu

Wtorek - 17.05

Co słychać we Wrocławiu? Można o tym poczytać na blogu Marko Martina - pisarza miejskiego. Niemiecki dziennikarz i reporter obserwuje i opisuje życie w Europejskiej Stolicy Kultury.

PRZECZYTAJ: Pisarz-miejski-wroclaw

Środa - 18.05

Rośnie osiedla WUWA2 we Wrocławiu. Na pierwszym z budynków zawieszono tzw. wiechę, czyli symbol zakończenia prac. Inwestycja ma zostać oddana do użytku jesienią tego roku.

ZOBACZ: Rośnie osiedle WUWA2 we Wrocławiu (ZDJĘCIA)

Czwartek - 19.05

Rusza Musica Electronica Nova. Tegoroczny festiwal muzyki współczesnej odbędzie się pod hasłem "Wzrastanie"

WIĘCEJ: Musica Electronica Nova

Piątek - 20.05

Trwają próby do wielkiego finału "Głosu Wykluczonych". W tym roku do projektu dołączyła grupa podopiecznych z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii numer 2. Wielki finał w lipcu.

SZCZEGÓŁY:Głos Wykluczonych

Sobota - 21.05

SPRAWDŹ: Mozart i inne chłopaki z podwórka

Niedziela - 22.05

Finał PPA! Na koniec zobaczymy m.in spektakl - niespodziankę. Widzowie będą znać tylko termin, miejsce, nazwisko reżysera i nazwisko kompozytora, czyli Leszka Możdżera.

ZOBACZ: 37. PPA

 

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama