Drużyna Radia Wrocław zdobyła Sky Tower

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-05-21 14:30 | Zmodyfikowano: 2016-05-21 14:19
Drużyna Radia Wrocław zdobyła Sky Tower - fot. Anna Skupień

Ekipa Radia Wrocław wygrała klasyfikacje drużynową dziennikarzy, drugie miejsce zajęła natomiast drużyna Radia RAM.

W składzie naszej drużyny byli: Marek Zoellner (debiut!), Michał Kwiatkowski, Weronika Machowska, Łukasz Krupa, Anna Skupień, Mariusz Rzepecki, Agnieszka Żulewska, Katarzyna Pawlak, Basia Wawrzyniak, Dawid Dżendżera, Bartosz Masłowiec i Krzysztof Znamirowski.

Po tym jak nasi zawodnicy dobiegli już do mety rywalizację rozpoczęli najlepsi biegacze. Zawody wygrał Piotr Łobodziński z czasem 4:52,07. Wśród kobiet najlepsza była Anna Ficner. Co ciekawe, drugie miejsce zajęła życiowa partnerka Łobodzińskiego Iwona Wichna.

Najlepsza dziesiąta kategorii OPEN:

Najlepsza dziesiątka wśród kobiet:

Na wszystkich uczestników - niezależnie od miejsca czekały na mecie pamiątkowe medale.