Dobre humory, spokojny lot. Piłkarze Zagłębia Lubin są już w Sofii

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-06-29 10:01 | Zmodyfikowano: 2016-06-29 10:04
A|A|A

fot. zaglebie.com

Kilka minut po 21.00 piłkarze wylecieli wczoraj z Poznania. Na miejscu byliśmy tuż po północy lokalnego czasu. Lot przebiegał bez przeszkód, a na pokładzie samolotu jak i już na samym lotnisku sporo było żartów i śmiechu.

Piłkarze są w dobrych nastrojach, ale trudno im się dziwić - są zdecydowanym faworytem czwartkowego spotkania.

Po przylocie zawodnicy szybko odjechali do hotelu, tam od razu poszli spać, a teraz są już po śniadaniu. Jak wygląda grafik drużyny Piotra Stokowca na dzień przed pierwszym pucharowym starciem?

Zawodnicy ulokowani są w hotelu Earth & People to blisko 6 kilometrów od centrum, ale ta odległość nie przeszkadza by dziś udali się na krótki spacer. Po spacerze – dość nietypowo – odbędą się zajęcia motywacyjne, no a późnym popołudniem już oficjalny trening.

Zajęcia odbędą się o 19.30 lokalnego czasu na Stadionie Narodowym imienia Wasyla Lewskiego. To obiekt, który może pomieścić blisko 46 tysięcy widzów, ale zainteresowanie wśród lokalnych fanów jest dużo, dużo mniejsze. Slavia to bowiem trzeci klub w mieście (po CSKA i Lewskim). Kibicują mu głównie rdzenni mieszkańcy.

Bartosz Tomczak, Sofia

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama