„Marsz dla Jezusa" we Wrocławiu - zobacz, gdzie będą utrudnienia w ruchu

Piotr Kaszuwara | Utworzono: 2016-07-16 12:45 | Zmodyfikowano: 2016-07-16 12:45
„Marsz dla Jezusa" we Wrocławiu - zobacz, gdzie będą utrudnienia w ruchu - mat. prasowe
mat. prasowe

To już siódmy z kolei marsz i będzie przebiegał pod hasłem "RODZINA BEZCENNYM DAREM!" Poprzedzi go uroczysta Msza św. o godz. 11.00 w Kościele Św Krzyża na placu Kościelnym na Ostrowie Tumskim, w intencji małżeństw i rodzin. Homilie wygłosi ks. Biskup Jacek Kiciński.

Wychodząc na ulicę Wrocławia chcemy dać świadectwo, że jesteśmy ludźmi, którzy cieszą się życiem i kochają swoje rodziny. Pragniemy też naszym świadectwem przypomnieć właściwy kierunek naszej troski - RODZINA powinna być priorytetem naszych działań i decyzji, bo z nią związane jest dobro i szczęście naszych dzieci i nas samych. Wszystkim małżeństwom, rodzinom i angażującym się w dzieło troski o RODZINĘ na całym Dolnym Śląsku z serca błogosławi pasterz naszej Archidiecezji, Abp J. Kupny - czytamy na stronie organizatorów.

Trasa przemarszu: rozpoczęcie na placu pod Iglicą przy ul. Wystawowej – ul. Mickiewicza – ul. Wróblewskiego – ul. Skłodowskiej–Curie – rondo Reagana - pl. Grunwaldzki – pl. Społeczny – pl. Powst. Warszawy – ul. Purkyniego – ul. ul. Modrzewskiej – ul. św. Ducha – ul. św. Jadwigi – Wyspa Młyńska – Wyspa Słodowa.

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.