To był wyjątkowy weekend w Radiu Wrocław

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2016-09-26 17:04 | Zmodyfikowano: 2016-09-26 17:04
A|A|A

fot. Anna Mikołajczyk, Andrzej Owczarek

70 lat minęło w gronie najbliższych. Zakończył się jubileuszowy weekend w naszej rozgłośni. Z tej okazji mogliśmy posłuchać wyjątkowego koncertu W Duecie na 70-lecie, w którym wystąpiły m.in. takie gwiazdy jak Jacek Bończyk, Shata QS, Natalia Grosiak czy Konrad Imiela. Artyści zrobili ogromne wrażenie na słuchaczach:

Koncert nie był jedyną atrakcją weekendu. Wczoraj przed naszymi słuchaczami otworzyły się drzwi do najtajniejszych zakamarków radia. Największą atrakcją i tak było zobaczenie jak wyglądają posiadacze antenowych głosów. Wrażenie zrobił Tomek Sikora

W niedzielę przez nasze korytarze przeszły tysiące osób. Nie zabrakło też takich, które zajrzały w każdy zakamarek. Jak mówią - w radiu można znaleźć wiele ciekawych rzeczy:

Swój okrągły, bo 60 jubileusz w tym roku obchodził również kabaret elita. Pod studiem 202 zawisła pamiątkowa tablica. Satyrycy zwiedzili aktualnie przerobiony na dwuosobowe biuro pokój. Leszek Niedzielski powiedział, że kiedyś mieściło się tam znacznie więcej osób:

Dostaliśmy od słuchaczy kilka pięknych tortów.

Za wszystkie serdecznie dziękujemy. Od dziś to my rozdajemy dla Was prezenty. Szczegóły na ten temat tutaj, a także w programach antenowych Radia Wrocław.

 

REKLAMA
Reklama