Ustaw Ligę z Radiem Wrocław: Czar Mar Team liderem

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-10-19 07:46 | Zmodyfikowano: 2016-10-19 07:46
A|A|A

fot. Facebook Ekstraklasa

Ostatnia seria gier obrońcami stoi. Kto miał w swoim składzie taki zestaw jak poniżej ten zacierał ręce. To sygnał dla wszystkich, że nie tylko ofensywne ustawienia 3-4-3 i 4-4-2 przynoszą sukces w naszej rozgrywce. Sporo punktów można zdobyć także grając tylko z jednym napastnikiem.Lider Ustaw Ligę z Radiem Wrocław co ciekawe nie miał tym razem ani jednego zawodnika z jedenastki kolejki. Manager o pseudonimie Kisiel dorobił się głównie dzięki swoim pomocnikom:

Czar Mar Team ma aktualnie 678 punktów. Drugi w stawce... LIDER zdobył 664 "oczka", a JOW460 ma ich 656.

LIDER/JOW460

Warto dodać, że najlepsza drużyna ligi Radia Wrocław, to jednocześnie 18 ekipa ogólnopolskiej rywalizacji. Całe nasze podium mieści się w pierwszej setce klasyfikacji generalnej Ustaw Ligę.

Klasycznie sprawdzamy także jak idzie dziennikarzom, którzy rywalizują razem z Wami w lidze RW. Najlepszy ciągle jest Jakub Guder. Szef sportu "Gazety Wrocławskiej" spada jednak w tabeli i jest aktualnie na 40 miejscu. Jego SKS Pogoń Syców ma obecnie 543 punkty.

Dwadzieścia "oczek" mniej ma natomiast najwyżej sklasyfikowany dziennikarz Radia Wrocław - Michał Hamburger (Hambi Team 523 pkt.). Jak tak dalej pójdzie to raczej nikt mu nie zagrozi, bo pozostali z naszych reprezentantów notują słaby sezon. Bartek Tomczak z PKS Turek dojechał na razie na 78 miejsce (492 pkt.), a Piotr Pietraszek i jego Pepe Team to dopiero 86 ekipa rozgrywek (479 pkt.)

Czołówka Ustaw Ligę z Radiem Wrocław po 12 kolejkach:


Następna - 13. kolejka - już w piątek. Dwóch darmowych transferów (za pozostałe tracicie punkty) możecie dokonać do 21 października do 17.45.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama