Ostatni dzień polowania na Targach Dobrych Książek

Elżbieta Osowicz | Utworzono: 2016-12-04 12:00 | Zmodyfikowano: 2016-12-04 12:00
A|A|A

Polarnik Marek Kamiński, aktorka Ewa Błaszczyk czy dziennikarz Mariusz Szczygieł - to gwiazdy ostatniego dnia Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Na półkach są nowości i wznowienia, każdy znajdzie coś dla siebie i bliskich.

- Zawsze szukam sobie czegoś dla siebie i znajdę. Wiem, że to jest dobra okazja przed mikołajkami, żeby znaleźć coś dla bliskich, jakiś prezent. Ja na łowach tutaj, dlatego grudzień nie jest dla mnie dobrym miesiącem. Grudzień to miesiąc do spłukania się całkowicie – mówią uczestniczki targów.

W południe w Centrum Kongresowym rozpocznie się spotkanie z Adamem Wajrakiem, godzinę później w Hali swoje książki podpisywał będzie Mariusz Szczygieł. Dziś targi można odwiedzać do godziny 16, wstęp jest bezpłatny. Rozmowy z autorami w naszym programie.

Czytelnicy przyznawali, że czuli się jak na polowaniu, szukali ciekawych publikacji, którymi będą mogli obdarować bliskich.

"Znalazłam książkę dla dzieci 'Co robią statki'. Jest piękna. Znalazłam też książkę na prezent dla mojego taty 'Zamykam oczy i widzę wspomnienia'". 

Czytelnikom nie przeszkadzały kolejki, bo to już był czas, kiedy można zacząć czytać nową książkę.

"Stoimy z książkami do podpisu, aby się spotkać z panem Markiem Krajewskim. Mam ze sobą kilka jego książek, ponieważ chcę się zanurzyć w ten świat."

Na Targach Dobrych Książek swoje publikacje prezentuje 150 wydawnictw.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama