Sztuki Wizualne w Radiu Wrocław Kultura

Maciek Przestalski | Utworzono: 2016-12-09 19:21 | Zmodyfikowano: 2016-12-10 07:30


"Na kilka miesięcy przed tym jak zacząłem pracować nad wystawą, zaczęła mnie nawiedzać wizja człowieka trzymającego klatkę". To pierwsze zdanie z wprowadzenia Huberta Pokrandta, do ekspozycji "Infekckja", która od piątku 9 grudnia w galerii Entropia. Posłuchajcie co dalej:

http://entropia.art.pl/view_news.php?id=451Na chwilę zajrzał do nas też Juliusz Woźny z Ośrodka Pamięć i Przyszłość, i zaprosił na niedzielny "powrót bufetowych" w Centrum Historii Zajezdnia:https://www.facebook.com/events/214353669012476Ok 16:45 Jacek Joostberens zaprosi do Capitolu na wystawę swoich grafik i multimediów. Dziesięć wielkoformatowych rycin, uzupełnionych zapisem filmowym, opowiada o pracownikach teatru, których z widowni zobaczyć nie można: o garderobianych, suflerce, charakteryzatorkach, o ekipie technicznej.http://www.teatr-capitol.pl/aktualnosci/1787-proscenium-od-nasypu-wystawa-prac-jacka-joostberensaPaweł Syposz i Paweł Stafij mówili o finale projektu "Jestem Sobą" w ramach którego od 2014 roku, spotykają się z mieszkańcami Wrocławia, aby pomóc im tworzyć portret własny czy też obraz otaczającego świata, widzianego ich oczyma.

 http://www.wroclaw2016.pl/jestem-soba-wystawa-finalowa


Dominika Łabądź, Joanna Synowiec i Joanna Stembalska zachęcają do odwiedzenia galerii BWA Studio, gdzie zaprezentują wyjątkowy projekt – archiwum społeczne niezależnych, oddolnych ruchów społecznych, artystycznych i muzycznych. Wystawa ma charakter prezentacji zgromadzonych artefaktów, śladów działalności inicjatyw działających we Wrocławiu w ciągu ostatnich 20 lat.

https://www.bwa.wroc.pl/index.php?l=pl&id=1175&b=4&w=1Dvj Mniamos i kurator Andrzej Mazur mówią o wystawie - dokumentacji podróży do Japonii i Stanów Zjednoczonych. W klubie Carpe Diem będziemy mogli zobaczyć też fotograficzny zapis Wrocławia oraz imaginacyjne kolaże fotografii i grafiki 3D z pogranicza jawy i snu.

http://www.okis.pl/site/home/2402/n.html


 
Bądź na bieżąco i zajrzyj na https://www.facebook.com/rwkultura.
Słuchaj Radia Wrocław Kultura w cyfrowej jakości DAB+, na stronie
http://www.radiowroclawkultura.pl albo tu:

Słuchaj Radia Wrocław Kultura (link do streamu jest dostępny TUTAJ)


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.