Debata polityczna Radia Wrocław (POSŁUCHAJ, ZOBACZ) - Radio Wrocław

Debata polityczna Radia Wrocław (POSŁUCHAJ, ZOBACZ)

| 9 lat temu, 2017-01-30, 07:41
Debata polityczna Radia Wrocław (POSŁUCHAJ, ZOBACZ) – fot. Andrzej Owczarek
fot. Andrzej Owczarek

Referendum samorządowe to polityczny cel PO na najbliższe miesiące – pytania mają dotyczyć niezależność samorządów i reformy edukacji. M.in. o tym rozmawialiśmy w Debacie Politycznej Radia Wrocław. Z dolnośląskimi politykami rozmawiamy również o wypadku ministra Antoniego Macierewicza oraz o projekcie ustawy legalizującej marihuanę leczniczą.

Naszymi gośćmi byli:

  • Jerzy Gierczak (PiS)
  • Marek Łapiński (PO)
  • Maciej Lisowski (Kukiz'15)
  • Bartłomiej Ciążyński (SLD)
  • Jerzy Michalak (Dolnośląski Ruch Samorządowy)

Posłuchajcie całej debaty:

Cz. I

Cz. II

 

 

Zdjęcia

Komentarze (5)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~tomasz 2017-01-30 19:37:46 z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
A gdzie partie Wolność Razem - dlaczego ciągle te same twarze. Chcę program wieczorny przenieść na rano- a porannych uczestników na wieczór
~Zdziwiony 2017-01-30 11:33:24 z adresu IP: (217.110.xxx.xxx)
A co tam robi pan Jerzy Michalak? Cierpi na nadmiar czasu? Gdzie jest Wschodnia Obwodnica Wrocławia? Miała przecież powstać w 2017 r. - takie oto zapowiedzi były składane w 2014 r. - najwyższa pora na rozliczenia. Zamiast się lansować w mediach, lepiej się do pracy wziąć.
~rodzic 2017-01-30 09:29:14 z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
W obecnym układzie w szkołach nie ma: - zajęć dodatkowych - lekce wf są marginalizowane ( brak sal gimnastycznych na odpowiednim poziomie ) ( nawet na korytarzach), - za transport dzieci na basen w ramach lekcji w-f rodzicę muszą ponosić dodatkowe koszty..!! - program nauczania jest beznadziejny i mocno ogranicza dzieci juz w młodym wieku
~realista !!! 2017-01-30 09:25:21 z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Na jakiej podstawie Schetyna uważą, żę reforma jest niekorzystna. - konkretne przykłady z życia niech poda.!!!
~mi13 2017-01-30 08:25:39 z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Tak na marginesie, o ile pamiętam ja jako rodzic podpisałam się pod petycja do rządu jeszcze kilka lat temu w sprawie powrotu do 8 klas szkoły podstawowej. Zebrano wtedy podpisy w milionach za reformą. PO nic nie zrobiło w tym kierunku, nawet nie podjęło dyskusji w tym temacie! To po co teraz referendum...