Debata polityczna Radia Wrocław (POSŁUCHAJ, ZOBACZ)
fot. Andrzej Owczarek
Referendum samorządowe to polityczny cel PO na najbliższe miesiące – pytania mają dotyczyć niezależność samorządów i reformy edukacji. M.in. o tym rozmawialiśmy w Debacie Politycznej Radia Wrocław. Z dolnośląskimi politykami rozmawiamy również o wypadku ministra Antoniego Macierewicza oraz o projekcie ustawy legalizującej marihuanę leczniczą.
Naszymi gośćmi byli:
- Jerzy Gierczak (PiS)
- Marek Łapiński (PO)
- Maciej Lisowski (Kukiz'15)
- Bartłomiej Ciążyński (SLD)
- Jerzy Michalak (Dolnośląski Ruch Samorządowy)
Posłuchajcie całej debaty:
Cz. I
Cz. II





Komentarze (5)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~tomasz
2017-01-30 19:37:46 z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Odpowiedz
A gdzie partie Wolność Razem - dlaczego ciągle te same twarze.
Chcę program wieczorny przenieść na rano- a porannych uczestników na wieczór
zgłoś do moderacji
~Zdziwiony
2017-01-30 11:33:24 z adresu IP: (217.110.xxx.xxx)
A co tam robi pan Jerzy Michalak? Cierpi na nadmiar czasu? Gdzie jest Wschodnia Obwodnica Wrocławia? Miała przecież powstać w 2017 r. - takie oto zapowiedzi były składane w 2014 r. - najwyższa pora na rozliczenia. Zamiast się lansować w mediach, lepiej się do pracy wziąć.
~rodzic
2017-01-30 09:29:14 z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
W obecnym układzie w szkołach nie ma:
- zajęć dodatkowych
- lekce wf są marginalizowane ( brak sal gimnastycznych na odpowiednim poziomie )
( nawet na korytarzach),
- za transport dzieci na basen w ramach lekcji w-f rodzicę muszą ponosić dodatkowe koszty..!!
- program nauczania jest beznadziejny i mocno ogranicza dzieci juz w młodym wieku
~realista !!!
2017-01-30 09:25:21 z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Na jakiej podstawie Schetyna uważą, żę reforma jest niekorzystna.
- konkretne przykłady z życia niech poda.!!!
~mi13
2017-01-30 08:25:39 z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Tak na marginesie, o ile pamiętam ja jako rodzic podpisałam się pod petycja do rządu jeszcze kilka lat temu w sprawie powrotu do 8 klas szkoły podstawowej. Zebrano wtedy podpisy w milionach za reformą. PO nic nie zrobiło w tym kierunku, nawet nie podjęło dyskusji w tym temacie! To po co teraz referendum...
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy

