Cezary Studniak: Niezwykła jest moc piosenki (WIDEO)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2017-02-06 08:20 | Zmodyfikowano: 2017-02-06 08:20
A|A|A

Znamy już pełen program 38. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, który odbędzie we Wrocławiu w końcu marca. Od wczoraj można kupować bilety. Najbardziej oczekiwany przez widzów koncert galowy tym razem przygotują artyści kabaretu Pożar w Burdelu z gościnnym udziałem m.in. Magdaleny Cieleckiej czy Bartosza Porczyka. Na uwagę zasługuje koncert finałowy pt. 'Dziubanina' od kompozytora piosenek Piotra Dziubka. Inną premierową propozycją Przeglądu będzie koncert w wykonaniu Mai Kleszcz i Kwartetu Prowincjonalnego. Z tym wydarzeniem też związane jest nazwisko Agaty Dudy-Gracz.

Zagraniczną gwiazdą numer jeden będzie jazzowy muzyk Jamie Cullum, a oprócz niego do Wrocławia przyjadą m.in. australijski bard Steve Smyth czy francuski kompozytor i multiinstrumentalista Mathias Duplessy. Początek festiwalu 24 marca, zakończenie 2 kwietnia. Do 10 lutego można wysłać swoje zgłoszenie na Konkurs Aktorskiej Interpretacji Piosenki.

Obejrzyj rozmowę z Cezarym Studniakiem, dyrektorem artystycznym 38. PPA. W Wieczorze z Kulturą rozmawia Grzegorz Chojnowski:

Wieczór z Kulturą w Radiu Wrocław i Radiu Wrocław Kultura
we wtorki i czwartki o 20:05
zaprasza
Grzegorz Chojnowski
www.radiowroclawkultura.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama