Wokół Śląska o nowej porze. Słyszymy się dziś o 20:05

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-02-12 19:18 | Zmodyfikowano: 2017-02-12 19:19

4,5 godziny przed naszym programem piłkarze Śląska Wrocław rozpoczną wyjazdowy mecz z Wisłą Płock. Opowiemy zatem jak wyglądała inauguracja wiosny w wykonaniu zawodników Jana Urbana i na pewno posłuchamy bohaterów tej rywalizacji.

Potem zapraszamy na krótką rozmowę ze sprowadzony w zimowym okienku Aleksandarem Kovaceviciem. Wypożyczony z Lechii Gdańsk serbski pomocnik na boisku imponuje charakterem i walecznością, a jak się okazuje w domowym zaciszu lubi spokój i czytanie książek.

Zajrzymy też do Ustaw Ligę w które możecie grać wspólnie z innymi fanami Ekstraklasy i dziennikarzami Radia Wrocław. Sprawdzimy czy piłkarze Sląska byli łakomym kąskiem na rynku transferowym i ilu z naszych redakcyjnych kolegów zdecydowało się postawić na zawodników WKS.

Będziecie mogli także wygrać zaproszenia na pierwszy domowy mecz Śląska w tym roku, przeciwko Wiśle Kraków. 

Na koniec podsumujemy oczywiście pozostałe mecze 21. kolejki Ekstraklasy.

Wokół Śląska od najbliższej niedzieli o nowej godzinie, ale nie zmienia się częstotliwość audycji. Ciągle będziecie mogli ich posłuchać dwa razy w miesiącu. W lutym poza najbliższą niedzielą pojawimy się jeszcze na antenie 26 dnia tego miesiąca.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.