Łukasz Zwoliński już oficjalnie w Śląsku
To trzecie zimowe wzmocnienie WKS. Wcześniej do klubu przyszli pomocnicy: Robert Pich i Aleksander Kovacević. Łukasz Zwoliński ma zwiększyć konkurencję w ataku, gdzie teraz numerem jeden jest Kamil Biliński, a następnym w rotacji jest 20-letni Mariusz Idzik.
Wypożyczony z Pogoni piłkarz strzelać potrafi, choć akurat nie w tym sezonie. W 20 meczach w obecnych rozgrywkach tylko raz trafił do siatki. Lepiej szło mu we wcześniejszych latach. W sezonie 2014/2015, 12-krotnie wpisywał się na listę strzelców, a w 2015/2016 robił to ośmiokrotnie.
Łukasz Zwoliński w Śląsku będzie grał z numerem 11. Być może zadebiutuje już w najbliższej kolejce, kiedy to wrocławianie zagrają w poniedziałek na wyjeździe z Ruchem Chorzów.
Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy

