Wiadomości drogowe Radia Wrocław

, BT | Utworzono: 2017-03-22 07:44 | Zmodyfikowano: 2017-03-22 08:43
A|A|A

Zablokowana A4 między Złotoryją, a węzłem Legnica Wschód. Na 90 km komuś coś się rozlało. Straż pożarna stwierdziła, że to jakaś substancja ropopochodna i ją usuwa. Trasa będzie zablokowana do odwołania. Policja właśnie wytycza objazdy. No, ja bym zjechał na węźle Złotoryjskim w kierunku Legnicy, a potem z ronda Unii Europejskiej wrócił krajową trójką, czyli Zachodnią na autostradę na węźle Legnica Wschód. Ale może znacie lepszą trasę objazdu. Podpowiedzcie, nasz telefon drogowy to 71 339 33 55.

W Wałbrzychu wciąż przytkane miejscami Armii Krajowej i Wrocławska. W Jeleniej Górze zaś na Ogińskiego kierowcy prędko nie pożegnają się z korkami.

Na szeroko pojętym południu Wrocławia zakorkowane wszystkie wlotówki, czyli Mokronoska, Karkonoska przed Zwycięską, Grota Roweckiego i Borowska, Buforowa, Opolska i Strachocińska.

Na północnym zachodzie postoicie jadąc od Oleśnicy na Sobieskiego. Tu korek zaczyna się od Grota Roweckiego i ciągnie niemal po samą Koronę.

Na północy - jakże by inaczej o tej porze - stoi piątka na trasie z Trzebnicy. Korek ma niemal 4-ry km. Zaczyna się przed Krynicznem i wlecze po Psary. Tłoczno też na sąsiedniej Pełczyńskiej i na zachodzie Wrocławia w Leśnicy.

O centrum stolicy regionu lepiej nie mówić. Zatkane kompletnie.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama