Czwarte urodziny Krzywego Komina

Bartosz Tomczak, Anna Mikołajczyk | Utworzono: 2017-04-17 18:17 | Zmodyfikowano: 2017-04-17 18:17
A|A|A

Od czterech lat napędzamy Nadodrze i nie zamierzamy się zatrzymywać. Łączymy design, edukację, kulturę i rzemiosło. Raz przyjdziecie i nie będziecie chcieli stąd wychodzić! Nie wierzycie? Sprawdźcie to już 22 kwietnia! Zapraszamy na otwarte warsztaty, wernisaż, wystawy i coś pysznego, a to wszystko w kreatywnej przestrzeni CRZ Krzywy Komin!

4. urodziny CRZ Krzywy Komin to moc wszelkich atrakcji dla każdego. Zabierzcie ze sobą dzieci, mamę, tatę, oraz znajomych, nie zapomnijcie o dziadku i sąsiadach. Koniecznie! STARTujemy 22 kwietnia 2017 o godzinie 11.00 i będziemy świętować przez cały dzień, aż do godziny 20.00.

Podczas urodzin rzemiosło będzie wiodło prym. Czekają na Was warsztaty „Boruta w rzemiośle” - niech wióry lecą!  Będziecie mieli okazję nauczyć się też podstaw szycia lub wyżyć się artystycznie na wielkoformatowych sztalugach. Weźcie ze sobą ulubione materiały, a pokażemy jak uszyć z nich własny worko-plecak. Podczas warsztatów „Zajawkowy Excel” pod okiem specjalisty, odkryjemy przed Wami tajemnice tabelek. Czeka Was też spotkanie z wirtualną rzeczywistością. Dodatkowo będziecie mieli okazję nauczyć się szydełkowania i pomóc potrzebującym. Pojawi się u nas młoda, uzdolniona Justyna Kwak z Szydełkowych Maskotek – nastolatka, przed którą szydełko nie ma tajemnic. Wszystkie poszewki na poduszki, które zostaną tego dnia stworzone, przekażemy do Nadodrzańskiego Centrum Wsparcia by pomóc potrzebującym. Dla najmłodszych jak zawsze mamy kącik gier i zabaw a dla raczkujących programistów zajęcia CoderDojo. Fani fotografii będą mogli odwiedzić wernisaż wystawy „Galeria na klatce”, w której nasi Wolontariusze przedstawiają miasto ludzi swoim okiem.

Nie zapomnieliśmy też o odpoczynku. Pomiędzy warsztatami będziecie mogli zrelaksować się w strefie chill przy butelce Mio Mio Mate oraz aromatycznej kawie od Pikafki. O jedzenie się nie martwcie, szykujemy dla Was coś specjalnego.

W dzień naszych 4. urodzin Krzywego Komina odbywa się Europejska Noc Literatury. Motywem tegorocznej, szóstej już edycji, jest natura w swoich najróżniejszych przejawach. Od 17:00 do 20:00 w CRZ Krzywy Komin pojawi się wyjątkowy gość – Adam Ferency, który przeczyta wybrane opowiadania ze zbioru „Uzdrowiciel”, autorstwa słowackiego prozaika, autora książek dla dzieci Marka Vadasa.

Wszystkie atrakcje przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Zapraszamy! Zarezerwujcie czas już dziś, aby świętować razem z nami. 22 kwietnia w CRZ Krzywy Komin na pewno nie będzie nudny!

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.krzywykomin.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/143177672876615/

Do zobaczenia!Organizator:

CRZ Krzywy Komin | ul. Dubois 33-35a | 50-207 Wrocław

Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin’ znajduje się w samym centrum  wrocławskiego Nadodrza. Główna funkcja CRZ to działalność kulturotwórcza i edukacyjna, która realizowana jest poprzez warsztaty i szkolenia. Działania  edukacyjne uzupełniają m.in. wystawy, spektakle, koncerty. CRZ Krzywy Komin to miejsce skierowane zarówno do artystów, projektantów  oraz osób pragnących nabyć nowe umiejętności, rozszerzyć posiadaną już wiedzę. Wszystkie zajęcia odbywają się z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, do dyspozycji są w pełni wyposażone sale.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama