Kultura DAB+ Sztuka, środy 16-20, Maciek Przestalski.

Maciek Przestalski | Utworzono: 2017-04-14 17:33 | Zmodyfikowano: 2017-04-14 17:36
A|A|A


Jak wygląda zaplecze i warsztat pracy jednego z największych współczesnych rzeźbiarzy? Czy współczesne funkcjonowanie w obiegu sztuki jest możliwe bez profesjonalnego zaplecza i sztabu ludzi? Na te pytania Paweł Bąkowski starał się odpowiedzieć podczas spotkania „Fabryka” Tony’ego Cragga. Małe wprowadzenie zrobiliśmy na chwilę przed wydarzeniem w Muzeum Współczesnym Wrocław.

"Tony Cragg. Rzeźba"
3 lutego - 8 maja
Muzeum Współczesne Wrocław
pl. Strzegomski 2A"Plenery fotograficzne stały się ważnym dla uczestniczących w nich twórców elementem życia artystycznego, być może z potrzeby ducha, z tęsknoty za możliwością przeniesienia się w miejscu i czasie". Zapraszając na wystawę poplenerowa OD ZPAF "Wobec miejsca i czasu V" do Galerii FOTO-GEN, Andrzej Dudek-Dürer i Andrzej Rutyna wspominają wcześniejsze wspólne, artystyczne wyjazdy.

Wystawa poplenerowa OD ZPAF "Wobec miejsca i czasu V"
13 kwietnia – 6 maja
Galeria FOTO-GEN
pl. bpa Nankiera 8A na koniec Małgorzata Devosges-Cuber i Michał Duda opowiadają o bohaterze nowej wystawy w Muzeum Architektury. "Jerzy Gottfried jest architektem wyjątkowym. Nigdy nie szukał poklasku, z pewnością dlatego jego projekty są znane przede wszystkim lokalnemu środowisku projektantów i badaczy architektury. Pracował w Katowicach, realizował głównie na Górnym Śląsku"."Jerzy Gottfried"
11 kwietnia - 11 czerwca
Muzeum Architektury
ul. Bernardyńska 5


Bądź na bieżąco i zajrzyj na www.facebook.com/rwkultura.
Słuchaj Radia Wrocław Kultura w cyfrowej jakości DAB+, na stronie www.radiowroclawkultura.pl albo tu:

Słuchaj Radia Wrocław Kultura (link do streamu jest dostępny TUTAJ)REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama