Ukradł bombonierkę i narzędzia. Trafił na policję

pk, mat. policji | Utworzono: 2017-07-20 21:33 | Zmodyfikowano: 2017-07-20 12:43
Ukradł bombonierkę i narzędzia. Trafił na policję - mat. policji
mat. policji

Zdecydowane działanie funkcjonariusza doprowadziło do zatrzymania sprawcy kradzieży sklepowej. Do zatrzymania doszło po tym, jak w godzinach popołudniowych policjant będący w czasie wolnym od służby, wchodząc do jednego ze sklepów na terenie miasta, zauważył biegnącego w jego stronę mężczyznę z kartonikiem bombonierek oraz narzędziami. Mężczyzna chciał wybiec ze sklepu nie płacąc za towar, wejściem, którym się wchodzi, a nie wychodzi ze sklepu.

Podejrzany wpadł wprost w ręce funkcjonariusza, który dobrze znał 17-latka z wcześniejszych interwencji, dotyczących kradzieży w sklepach. Policjant zatrzymał młodego mężczyznę i powiadomił o całym zdarzeniu dyżurnego legnickiej komendy miejskiej Policji, który na miejsce skierował patrol. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że zatrzymany jest poszukiwany przez sąd celem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Dzięki reakcji funkcjonariusza mienie zostało odzyskane i wróciło na półki sklepowe, a zatrzymany trafili do Policyjnej Izbie Dziecka. 17-latek za swój czyn odpowie teraz przed sądem.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.