Szczypiorniści Chrobrego rozpoczęli sezon od zwycięstwa

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-09-04 20:20

Gospodarze uzyskali przewagę dopiero w końcówce pierwszej połowy. Jeszcze po 18 minutach Chrobry przegrywał 9:10, ale na przerwę schodził z prowadzeniem 16:14.

W drugiej części gry zespół z Głogowa szybko wypracował sobie pięciobramkową przewagę. Potem było jeszcze lepiej. W 48 minucie dolnośląski zespół był lepszy 26:19 i nie dał już sobie wyrwać zwycięstwa.

Najwięcej bramek dla Chrobrego - osiem - zdobył Michał Bartczak.

Chrobry Głogów - Wybrzeże Gdańsk 31:26 (16:14)

Chrobry: Kapela, Stachera - Bartczak 8, Biegaj 5, Krzysztofik 5, Klinger 4, Sadowski 4, Kubała 2, Gujski 2, Babicz 1 oraz Płócienniczak, Rydz, Tylutki, Świtała, Orpik, Pawłowski.