Remont ul. Parafialnej we Wrocławiu: Końca nie widać...[AKTUALIZACJA]

Elżbieta Osowicz | Utworzono: 2017-09-26 13:21 | Zmodyfikowano: 2017-09-26 13:21
Remont ul. Parafialnej we Wrocławiu: Końca nie widać...[AKTUALIZACJA] - zdjęcia: Elżbieta Osowicz
zdjęcia: Elżbieta Osowicz
Remont ul. Parafialnej we Wrocławiu: Końca nie widać...[AKTUALIZACJA] - 0
Remont ul. Parafialnej we Wrocławiu: Końca nie widać...[AKTUALIZACJA] - 1
Remont ul. Parafialnej we Wrocławiu: Końca nie widać...[AKTUALIZACJA] - 2

Asfalt już leży, ale na poboczach ciągle jeszcze trwają prace - znowu przedłuża się remont ulicy Parafialnej we Wrocławiu. Początkowo modernizacja tej ulicy miała potrwać do końca sierpnia, ale niespodziewanie trzeba było usunąć tony niestabilnej ziemi. Teraz problemem jest zniszczony kanał deszczowy, którego remont nie był przewidziany w projekcie. Okoliczni mieszkańcy już nie mogą się doczekać, kiedy pojadą odnowioną ulicą:

Agnieszka Kwiatkowska z pobliskiej kliniki stomatologicznej też przyznaje, że wszyscy są już zmęczeni przedłużającym się remontem:

Kolejny miesiąc - jeszcze tyle muszą poczekać kierowcy i mieszkańcy okolicy ulicy Parafialnej we Wrocławiu. Przywrócenie ruchu samochodowego na tej ulicy jest już drugi raz przesuwane. Początkowo kierowcy mieli wrócić tam na koniec sierpnia, potem mówiło się o końcu września. Marek Szempliński z Wrocławskich Inwestycji tłumaczy dlaczego nie uda się dotrzymać tego terminu:

Wykonawca teraz musi zamówić dodatkowe materiały. Dlatego precyzyjne określenie terminu nie jest możliwe, może to być za 3 - 4 tygodnie - dodaje Szempliński. Zakończenie całej inwestycji łącznie z zielenią, ścieżkami rowerowymi i latarniami od początku było planowane na październik.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.