Jazda Próbna Radia Wrocław – Michał Słupski

Michał Kwiatkowski | Utworzono: 2017-10-31 13:50 | Zmodyfikowano: 2017-10-31 13:50
Jazda Próbna Radia Wrocław – Michał Słupski - Fot. J. Nowaczyńska
Fot. J. Nowaczyńska

Co trzeba zrobić aby zasiąść za sterami najlepszego radia w Europie? Sprawa jest bardzo prosta, wystarczy zgłosić swoją kandydaturę pod ten adres: [email protected]

Michał Słupski przekonał nas takimi słowami: Gust muzyczny mam tak eklektyczny jak całe swoje życie. Studiowałem finanse na Ekonomicznym, matematykę na Uniwerku, grałem przez rok na giełdzie pieniędzmi bogatego Teksańczyka, pracowałem w największych start-upach Wrocławia jako spec od content marketingu, teraz prowadzę własną firmę i robię zlecenia dla firm technologicznych z całego świata.
To wszystko jednak nic w porównaniu do mojej największej pasji i miłości mojego życia, której poświęcam najwięcej czasu, czyli m u z y k i. Robiąc wszystkie powyższe rzeczy tak naprawdę zawsze skupiałem się na tym aby pchać swoją „karierę” muzyczną do przodu, grając setki prób, koncertów i jam session oraz słuchając stale nowej muzyki aby poszerzać swoje horyzonty. Dla słuchaczy Jazdy Próbnej przygotowałem dużo historii na różne tematy.

Jedna z nich dotyczyła koncertów RHCP:

Michał jest perkusistą w zespole Spare Bricks, który już w tę sobotę wystąpi w sali koncertowej Radia Wrocław. Nie mogło zabraknąć zaproszenia na ten koncert oraz floydowskiego „The Final Cut”, które zakończyło to wydanie Jazdy Próbnej.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.