Popołudnie z Gwiazdą: Ewa Chodakowska [SŁUCHAJ DO 19:00]

Michał Kazulo | Utworzono: 2017-11-04 15:30 | Zmodyfikowano: 2017-11-04 15:30
A|A|A

Określana mianem „trenerki wszystkich Polek" czy "królowej fitnessu" jest także jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Jej książki i płyty DVD nie schodzą z list bestsellerów, a oficjalny fanepage ma ponad 2 miliony fanów! Wydała kilkanaście autorskich programów treningowych. Ma na swoim koncie rekord Guinnessa w największym ​otwartym ​treningu fitness​ na świecie​ oraz cykliczne warsztaty fitness BE ACTIVE TOUR.

Umie zachęcić swoich podopiecznych do działania ,nawet gdy Ci skarżą się , że jej plany treningowe nie przynoszą efektów:

Co jednak, gdy widzimy że sama Chodakowska ciągle nie schodzi z maty?

Na stałe gości na łamach prasy i telewizji jako ekspert z zakresie aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania. 

Ale te miliony podopiecznych to też ogromna popularność, z którą Chodakowska mierzy się na każdym kroku. Jak sobie z tym radzi?

Przeglądając Facebooka Chodakowskiej ma się wrażenie, że ciągle robi jakieś treningi i rzadko zdarza jej się ściągać strój do ćwiczeń. A jak to wygląda z jej strony?

Jaka jeszcze jest prywatnie  i skąd wzięła się jej misja, by zachęcić Polaków do ćwiczenia? Między innymi o to zapyta ją dzisiaj Michał Kazulo w Popołudniu z Gwiazdą. Początek chwilę po 16 tej.

 

 

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama